Kurs Photoshop Online | „Zbiór zadań reklamowych” – BT Studio

Kurs Photoshop Online - dla początkujacych i średniozaawansowanych

Kurs Photoshop CC online

Jakie tematy omówimy na kursie online?

Wykonamy 18 praktycznych zadań reklamowych
Zaprojektujemy baner, ulotkę, plakat, wizytówkę, voucher, reklamę na facebooka
Zapiszemy produkt na białym tle - tworzenie zdjęcia packshot na Allegro
Przygotujemy produkty do sklepu internetowego - zmienimy im kolor i dodamy odbicie lustrzane
Wykorzystamy narzędzia, wartwy i maski w zadaniach, a nie w teorii
Wykonamy grafikę do druku - zrobimy voucher i wizytówkę
Zadbamy o kompozycję, żeby przygotowywać w przyszłości ładne i kreatywne grafiki

Do kogo kierowany jest ten kurs?

Osoby początkujące
Osoby średniozaawansowane, chące wykorzystywać Photoshopa w reklamie
Osoby prowadzące własny biznes np. sklep internetowy
Pracownicy agencji marketingowych, PR, HR, kreacji, social media, sprzedaży

Materiały wideo 4k (UHD)

Każde zadanie w Kurs Photoshop online składa się z materiałów wideo w jakości 4K oraz materiałów pomocniczych, takich jak czcionki, zdjęcia i gotowe pliki psd. W sumie to 280 minut materiałów podzielonych na 18 zadań. Nie jest to darmowy kurs photoshop online, ale naprawdę warto z niego skorzystać. Na koniec otrzymujesz certyfikat uczestnictwa w kursie.

Oprogramowanie

Kurs odbywa się na najnowszej wersji Adobe Photoshop – CC. Wraz z kursem otrzymasz 7 dniową darmową wersję programu.

Kurs Photoshop online – zbiór zadań reklamowych to spora dawka praktycznej wiedzy. Autor nie skupia się tylko na omawianiu narzędzi. Przekazuje dużo cennej wiedzy z budowania reklamy i kompozycji.
Anna Nowik, marketing manager – Harev Group

Jestem naprawdę początkującym użytkownikiem programu. Kurs photoshop online pokazał mi jak mogę używać go do działań reklamowych i marketingowych.  Arkadiusz Jagodziński, przedsiębiorca, właściciel sklepu online

Czy dam sobie radę na kursie?

Wszystkie zadania są tłumaczone od podstaw, dlatego nawet osoba początkująca da sobie radę. Każde z zadań jest oznaczone stopniem trudności. Osoby początkujące zaczynają od zadań oznaczonych jako „łatwe”, następnie przechodzą do zadań trudniejszych .

Dlaczego ten kurs jest inny niż wszystkie?

Ponieważ składa się on z 18 zadań praktycznych w formie 18 filmów wideo w jakości 4k. Nie jest to suche omawianie narzędzi. Ten kurs photoshop online pokaże Ci jak działa kompozycja,  jakie są zasady ustawiania tekstu oraz produktu w reklamie. Ten kurs to nie tylko wiedza z Photoshopa i zwykły kurs grafiki online. Chcę abyś poznał cały proces twórczy. To jedyny taki internetowy Kurs Photoshop online. Od teraz pytania: jak zrobić białe tło w Photoshopie czy jak zrobić wizytówkę w Photoshopie nie będą stanowiły problemu.


Zbuduj własne portfolio

Ten kurs to nie tylko wiedza i certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie Photoshop online. Dzięki niemu zbudujesz swoje pierwsze portfolio, które otworzy Ci drzwi do kariery grafika. Zadania są nastawione na zdobycie solidnej wiedzy z branży reklamowej i graficznej. Po tym kursie będziesz dysponować 18 pracami do swojego portfolio.


KURS PHOTOSHOP ONLINE CERTYFIKAT

Cały kurs photoshopa online kończy się otrzymaniem certyfikatu uczestnictwa. Kurs jest akceptowany przy dotacjach unijnych i rządowych. Certyfikat otrzyma każda osoba która wykona 18 zadań kursowych. Zobacz, że ten kurs to nie tylko certyfikat, ale i również możliwość zbudowania portfolio, które doceni każdy potencjalny pracodawca.

Prowadzący

Bartosz Troch – grafiką zajmuje się od 10 lat. Absolwent Marketingu Internetowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pracował m. in. dla Walt Disney Polska, Orange Polska, PGE, FOX, Generali, Promod, Idea Bank, SAS.


Słowo od trenera:

„Cześć! Witam Ciebie w kursie Photoshop online. Po ogromnym sukcesie kursów stacjonarnych pora na mój autorski kurs online.  Mam nadzieję, że zdobyta wiedza przyda Ci się w codziennej pracy na grafikach. Zauważ, że nie chcę przekazać Ci tylko wiedzy z działania narzędzi, ale chcę abyś tworzył rzeczy ładne i nowoczesne. Nie zapomnij o lekcji z kompozycji i zasad budowania reklamy, która jest w tym kursie. Tylko wtedy poznasz mój cały proces twórczy i magię ukrytą w tym kursie.”

Przykładowe zadania omawiane na kursie

Reklama zbór zadań praktycznych

Spis tresci kursu online Photoshop

Montaż reklamowy

Bardzo ważna umiejętność w reklamie to tworzenie realistycznych fotomontaży. W reklamie soku Juicy, staramy się zbudwać ją od podstaw. Sami tworzymy tło, wklejamy produkt, owoc i wodę. Na koniec dodajemy typografię. Wykorzystujemy do tego to co daje nam Photoshop: warstwy, maski i narzędzia, a to wszystko na jedynym w sieci takim kursie. Zacznij kurs photoshop online już dzisiaj.

Montaż reklamowy na kursie Adobe Photoshop online

Reklama produktu

W jednym z zadań kursowych wykonamy reklamę produktową związaną z aplikacją na smartfony. Musimy wyciąć telefony z tła oraz narysować pod nimi cień. Na koniec wstawimy logo i napisy. Całość wykonujemy za pomocą zasady kompozycji, tak aby reklama była ładna w odbiorze i nowoczesna.

Przykładowa grafika reklamowa wykonywana na kursie adobe online

Plakat

Podczas kursu wykonamy plakat dla firmy deweloperskiej. Będzie on zawierał więcej tekstu niż poprzednia grafika reklamowa. Nabyte umiejętności na kursie Photoshop online przydadzą się do tworzenia podobnych tego typu projektów już po kursie.

Jak wykonać plakat w adobe photoshop - na tym kursie online tego uczymy

Wizualizacja projektu

Pora zwizualizować nasz projekt. Za pomocą mockupu pokażemy jak nasz projekt będzie wyglądał na żywo. To tylko jedno z 18 zadań na kursie Photoshop wideo online. Przyda się gdy klient poprosi nas o pokazanie jak projekt będzie wyglądał już po wydrukowaniu.

Jak zrobić mockup w photoshopie. Na kursie online pokażemy sobie jak działają wizualizacje.

Projekt do druku

Jak zrobić wizytówkę w Photoshopie i przygotować ją do druku? W tym zadaniu odpowiemy sobie na to pytanie. Wykonamy projekt, który po kursie online można oddać do drukarni. Podczas kursu wykonamy dwa różne zadania związane z projektami do druku. Dodamy spady i linie pomocniczne. Ustawimy kolory w trybie CMYK. Wszystko to czego będzie wymagała od nas drukarnia.

Jak zrobić wizytówkę w photoshopie? Sprawdź ten kurs online photoshop i zrób to sam.

Typografia

Tekst to podstawa budowania reklamy i tworzenia przekazu dla klienta. Podczas zajęć poznasz zasady wprowadzania tekstu. Dodatkowo dowiesz się gdzie szukać ciekawe czcionki do swoich projektów.

Zadanie związane z typografią - wprowadzanie tekstu kurs photoshop online

Zasady tworzenia grafik

Aby zrozumieć cały proces twórczy, oprócz wiedzy z programu Photoshop, potrzebujesz informacji na temat projektowania graficznego i zasad budowania kompozycji w reklamie. Jedna z lekcji jest poświęcona zasadom budowania reklamy. Tak aby Twoje przyszłe grafiki były ładne i nowoczesne. Zauważ, że nie jest to zwykły kurs photoshop online, ale coś więcej.

Kompozycja w reklamie na podstawie grafik, zobacz to na tym kursie photoshop online.

Zdjęcie packshot

Zadanie to jest związane z retuszem zdjęcia i odpowie nam na pytanie jak zapisać produkt na białym tle w Photoshopie. Na koniec dodamy odbicie lustrzane i wykonamy kilka wariantów kolorystycznych produktu. Od teraz pytanie jak zrobić białe tło w Photoshopie nie będzie kryło przed wami żadnych tajemnic. Ta umiejętność przyda się każdej osobie prowadzącej sklep internetowy, aby jej produkty wyglądały ładnie i profesjonalnie.

Jak zapisać produkt na białym tle w photoshopie - kurs adobe photoshop online

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób które chcą wykorzystywać program Adobe Photoshop do celów reklamowych i biznesowych. Ten najpopularniejszy program graficzny na świecie, oprócz narzędzi do retuszu, kryje w sobie mnóstwo opcji do tworzenia grafik z przeznaczeniem do internetu i druku. Rekomendowana jest minimalna znajomość programu, jednak osoby bardzo początkujące, również dadzą sobie radę. Zobacz kurs photoshop online – zbiór zadań reklamowych, który składa się z osiemnastu zadań praktycznych, podczas których wykonasz projekty do internetu jak baner czy grafika na social media oraz projekty do druku jak np. wizytówka i plakat. Cały kurs zawiera również mnóstwo informacji na temat projektowania graficznego, tak aby Twoje przyszłe projekty były ładne i nowoczesne.

btfacebook

Kurs Adobe Photoshop online – Zbiór zadań reklamowych

  • 18 zadań w postaci plików wideo w jakości 4k
  • materiały kursowe w formie notatek cyfrowych i drukowanych
  • materiały kursowe w formie plików .psd i elementów graficznych
  • nielimitowany dostęp do kursu nagrany na stylowy pendrive
  • certyfikat ukończenia kursu
  • przypinka „I Love Photoshop”
  • dostęp do grupy kursowej gdzie można zadawać pytania
  • po kursie zbudujesz swoje pierwsze portfolio graficzne
  • kurs odbywa się na polskiej wersji Photoshopa CC

399 ZŁ

Kupując kurs otrzymujesz  kurierem DPD pendrive z nagranym kursem i przypinkę „I love Photoshop”. Aby dokonać zakupu podeślij dane do wysyłki na studio@bartosztroch.com, w mailu zwrotnym otrzymasz dane do płatności.

ZAMÓW

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!