Kurs Photoshop Warszawa dla fotografów

Indywidualny kurs retuszu zdjęć Adobe Photoshop dla fotografów Warszawa w pigułce

WARSZAWA

Czego dowiem się na tym kursie?

Obsługi najpopularniejszego programu do retuszu fotografii na świecie
Retuszu skóry
Odchudzania, retuszu sylwetki, poprawiania kształtów
Usuwania elementów ze zdjęcia
Zmieniania kolorów na zdjęciu
Wywoływania plików RAW w Lightroomie i Capture One
Korzystania z akcji i presetów

Dla kogo?

Osoby stawiające swoje pierwsze kroki w programie Adobe Photoshop
Początkujący fotografowie
Studenci i uczniowie kierunków fotograficznych i filmowych
Osoby wykonujące amatorsko zdjęcia telefonem lub tabletem
Pasjonaci fotografii cyfrowej i analogowej

Materiały

Na zajęcia z obsługi programu Adobe Photoshop, zachęcamy do zabrania ze sobą własnych zdjęć. Mogą to być zarówno zwykłe pliki jpg i jak i pliki RAW. Podczas zajęć, będą udostępnione również zdjęcia do pracy na których będą omawiane różne techniki i sposoby retuszowania zdjęć.

Sprzęt

Podczas kursu wykorzystujemy oprogramowanie Adobe Photoshop.  Każda osoba ma możliwość wykorzystania 7 dniowej wersji próbnej. Jest ona odstępna na stronie Adobe: https://www.adobe.com/pl/products/photoshop.html

Na zajęcia zapraszam z własnym laptopem Windows lub Mac. Istnieje możliwość wynajmu laptopa na czas zajęć w cenie 100 zł.

Kurs w łatwej i szybkiej formie oferuje wstęp do retuszowania zdjęć dla osób, które nigdy nie miały styczności z tym programem. Dla mnie jako totalnego amatora to super wiedza w pigułce.
Marcin Majewski, Fotograf

Fotografuję od niedawna, głównie dzieci i śluby. Ten kurs pokazał mi, że tak naprawdę nie ma się czego bać jeśli chodzi o Photoshopa, a Bartosz to profesjonalny wykładowca.

Monika Wrzostek, fotograf

Miejsce

Kurs retuszu zdjęć Adobe Photoshop Warszawa odbywa się w pracowni na Mokotowie – ul. Jarosława Dąbrowskiego 118. Możliwy dojazd metrem stacja Racławicka lub autobusem przystanek: szpital MSW. Dla osób zmotoryzowanych dostępny jest parking – strefa bezpłatnego parkowania.

Dlaczego kurs indywidualny?

Najlepszym sposobem nauki, szczególnie programu graficznego jakim jest Photoshop  jest szkolenie i praca 1-1 z prowadzącym. Podczas moich zajęć dostosowuję tempo nauki do Ciebie. Nie śpieszymy się, nie musisz martwić się, że czegoś nie zanotujesz lub zgubisz się a grupa już pójdzie z materiałem dalej. Kolejną fantastyczną rzeczą jest to, że pracujemy na Twoich pracach i koncertujemy się na wiedzy która Tobie jest potrzebna.

Program kursu w pigułce - kurs indywidualny 1-1

Realizowany w jeden dzień szkoleniowy
  • 9:00-11:00: Wstęp do retuszu zdjęć, inspiracje, analiza pliku, dobry/zły retusz, rodzaje plików, wywołanie pliku RAW – Lightroom/Capture One
  • 11:00-11:15: Przerwa
  • 11:15- 13:00: Podstawowe narzędzia retuszerskie, usuwanie elementów, wygładzanie tła, retusz skóry, wyszczuplanie sylwetki
  • 13:00-13:30: Przerwa na lunch – w pobliżu różne restauracje
  • 13:30-15:30: Nadawanie koloru na zdjęciu, tworzenie zdjęcia czarno-białego i praca nad nim, zmiana wybranych partii obrazu (maskowanie).
  • 15:30-15:40: Krótka przerwa
  • 15:40-17:00: Akcje/presety, szybki sposób na retusz skóry i retusz wielu zdjęć hurtowo. Zapis pliku do internetu i do druku. Podsumowanie kursu.

Przykładowe prace z portfolio prowadzącego

portfolio-prace-przykladowe

Zapisz się już dzisiaj

Kurs w pigułce trwa jeden cały dzień - 8h. Kursy odbywają się indywidualnie, aczkolwiek jest możliwość odbycia zajęć w dwie osoby. Na kurs zapraszam z własnym laptopem, jednak można wypożyczyć laptopa w studio w cenie 100zł. Warto zabrać również, ze sobą własne pliki do retuszu. Za wszystkie szkolenia wystawiam faktury.

CENA:

990 ZŁ

CZAS TRWANIA:

1 dzień - 8h - dzień zajęć ustala kursant, możliwość realizacji kursu w każdym dniu tygodnia w ciągu roku.

ZAPISY:

+ 48 606 979 940
studio@bartosztroch.com

PŁATNOŚĆ:

Osoby indywidualne: Po dokonaniu rezerwacji w ciągu 3 dni przelewem na konto: 71 1050 1054 1000 0092 5196 7593 tytułem - imię i nazwisko
Firmy: Po dokonaniu rezerwacji w ciągu 7 dni przelewem na konto na podstawie faktury proforma: 71 1050 1054 1000 0092 5196 7593 tytułem - numer faktury

REGULAMIN:

Zobacz również inne kursy i szkolenia:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!