Warsztaty

Kurs Photoshop Warszawa 1-1 Indywidualny dla Początkujących i Szkolenia dla Firm

WARSZAWA

Kurs Stacjonarny lub online na żywo!

Czego się nauczę?

Retuszu fotografii
Tworzenia grafik i materiałów reklamowych (billboard, baner, ulotka, rollup)
Jak nie robić kiczu - dobieranie kolorów według zasad (Adobe Kuler) oraz kompozycji
Korzystania z narzędzi, warstw i masek
Wycinania obiektów z tła, zapisu zdjęć na białym tle do sklepu internetowego, odbić lustrzanych
Przygotowania pracy do druku i zapisu do internetu
Używania akcji - przydanych w fotofrafii ślubnej, noworodkowej i dziecięcej
Korzystania z darmowych zdjęć (stocków), czcionek, ikon i pędzli

Dla kogo?

Osoby chcące uczyć się indywidualnie 1-1 z prowadzącym, którym zależy na czasie i solidnej wiedzy
Osoby początkujące i średniozaawansowane
Fotografowie i graficy
Osoby prowadzące własną firmę np. sklep internetowy
Pracownicy agencji marketingowych, PR, social media
Firmy chcące przeszkolić szybko pracownika
Studenci i uczniowie

Materiały szkoleniowe

Na zajęcia kurs photoshop warszawa zapewniam materiały w postaci grafik i zdjęć nad którymi wspólnie pracujemy. Jeśli jednak masz swoje zdjęcia, nie zapomnij ich zabrać. Podczas zajęć pokazuję serwisy z  darmowymi i płatnymi czcionkami, grafikami, zdjęciami i ikonami. Dodatkowo otrzymujesz wydrukowany i oprawiony zestaw materiałów, w których znajdziesz opracowanie kursu wraz z najważniejszymi informacjami jak skróty klawiszowe czy ważne linki.

Sprzęt i oprogramowanie

Kursy odbywają się zarówno na systemach Windows jak i Mac OS. Na kursy zapraszamy z własnym laptopem. Istnieje możliwość wypożyczania komputera w cenie 100zł na czas trwania całego szkolenia. Podczas kursu zachęcamy do skorzystania z darmowej wersji 7 dniowej programu Adobe Photoshop 2022 CC. 

Wszystko pokazane od początku do końca w sposób prosty i zrozumiały. Widać, że prowadzący ma doświadczenie w nauce osób początkujących. Jeszcze raz dziękuję!
Anna Wenge, Makijażystka

Nie miałem czasu na kurs grupowy z Photoshopa.  Z pomocą przyszedł mi Bartek. Lekcje odbywają się wtedy kiedy zechcę. Oczywiście jak najbardziej polecam. Arkadiusz Budziński, Europe Category Marketing Head – Novartis

Miejsce zajęć – Premium Training Centre Warszawa

Kurs Photoshopa przeprowadzany jest w centrum Warszawy. Nasze nowoczesne i komfortowe sale szkoleniowe pozwalają na przeprowadzenie zajęć w wyjątkowym klimacie. Podczas trwania kursu lub szkolenia dostępne są napoje (kawa, herbata, woda) oraz internet.

Miejsce zajęć: Studio Bartosz Troch: Premium Training Centre – ul. Puławska 12, lok.3, II piętro Warszawa

Dlaczego kurs indywidualny?

Najlepszym sposobem nauki, szczególnie programów graficznych jest praca 1-1 z wykładowcą. Podczas moich zajęć dostosowuję tempo nauki do Ciebie. Nie śpieszymy się, nie musisz martwić się, że czegoś nie zapiszesz lub nie zdążysz wykonać. Dodatkowo możemy popracować na zdjęciach lub grafikach które są Twoje. Zadajesz tyle pytań ile chcesz. Jest to kurs klasy premium. Masz pomysły na inne zadania? Daj mi koniecznie znać, ustalimy inny program zajęć. Kurs jest kursem Photoshop z certyfikatem. Każdy kursant otrzymuje na koniec certyfikat uczestnictwa w kursie.  Certyfikat w języku polskim, numer wpisu do Rejestru Instytucji Szkoleniowych: 2.14/00034/2020. Zapraszamy na kurs Photoshopa Warszawa!

Wykładowca

Bartosz Troch grafiką zajmuje się od 10 lat. Wybitny fachowiec Adobe Photoshop z bardzo dużym doświadczeniem w projektowaniu graficznym i edycji zdjęć. Pracował m. in. dla Macieja Zienia, Walt Disney Polska, Orange Polska, PGE, FOX, Generali, Promod, Idea Bank, SAS. Autor indywidualnego programu nauczania Adobe Photoshop i Capture One.


Słowo od trenera:

„Cześć! W ostatnim sezonie szkoleniowym kurs ten stał się najchętniej wybieranym kursem Adobe Photoshop. Wpływa na to specjalnie opracowany program na podstawie 6 lat doświadczenia w prowadzeniu kursów i szkoleń dla osób prywatnych i firm z całego kraju oraz kreatywne „flow” które chcę Ci przekazać. Nie będziemy poznawać tylko narzędzi, ale to jak je używać –  jakie są zasady kompozycji, dobierania koloru i budowania reklamy oraz fotografii. Natomiast retusz na kursie opiera się o standardy dla magazynów Vogue,  Harpers Baazar czy National Geographic. Zaufały mi największe firmy w kraju. Serdecznie zapraszam, do zobaczenia na kursie!”

Przykładowe zadania i grafiki reklamowe z kursu

Wykonywane przez uczestników podczas kursu

Typografia

Podczas zajęć poznamy podstawy wprowadzania tekstu. Pokażę Tobie jak w ciekawy i nowoczesny sposób przygotować typografię w Photoshopie. Dowiesz się gdzie wyszukać w sieci ciekawe kroje czcionek oraz jak ułożyć napisy by były czytelne i przejrzyste.

Grafika związana z typografią i wykorzystaniem tekstu podczas kursu, stworzona w programie Adobe Photoshop.

Baner internetowy

Nie ważne czy prowadzisz własną stronę internetową czy zarządzasz kontem firmowym na Facebooku. Umiejętność tworzenia prostej grafiki internetowej to podstawa. Po tych zajęciach bez problemu wykonasz podobną grafikę samodzielnie.

Prosty baner reklamowy przygotowywany na kurs adobe photoshop w Warszawa

Plakat, ulotka, rollup

Podczas zajęć wykonamy bardziej rozbudowany projekt plakatu do druku. Będzie on bazował na tym czym żyje cały Photoshop, a więc wykorzystamy warstwy, maski, tryby mieszania i style warstw. Następie z powodzeniem, będziesz mógł wykonywać podobne projekty do druku samodzielnie, bez znaczenia czy będzie to rollup, ulotka, plakat czy wizytówka. Podczas tego zadania zobaczysz jak funkcjonuje Photoshop w bardziej rozbudowanych projektach.

Plakat wykonany na kurs Photoshop Warszawa jako przykładowa grafika do wykorzystania online

Zasady kompozycji i dobierania koloru

Kurs Photoshop to nie tylko nauka narzędzi, które są dostępne w programie. Podczas tego kursu dowiesz się wszystko na temat kompozycji i dobierania kolorów w grafice. Poznasz zasady jak ułożyć logo i dobrać jego wielkość, jak ustawić margines, czy sprawdzić poprawność tekstów reklamowych. Dodatkowo poznasz triki, które z powodzeniem będziesz mógł stosować podczas tworzenia swoich własnych projektów reklamowych. Co więcej jeśli do tej pory współpracowałeś z grafikiem i nie zawsze wiedziałeś czy Twoje podpowiedzi są trafne, teraz będziesz wiedział jak odpowiednio poprowadzić projekt i nabierzesz pewności siebie.

Podczas zajęć kursu Photoshopa poznajemy zasady kopozycji i dobierania koloru. Na grafice zastosowanie Adobe Kuler i kompozycji w praktyce

Retusz fotografii

Podczas tego bloku omówimy retusz fotografii. Pokażę Tobie, jak zmieniały się trendy w retuszu na przestrzeni lat. Zagłębimy się w retusz plików RAW. Zmienimy kolor nieba, produktu czy oczu. Podejmiemy się retuszu zdjęć mody i portretu. Dowiesz się w jaki sposób retuszować skórę i poprawiać sylwetkę. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów, tak aby Twoje fotografie wyglądały jak najbardziej naturalnie.

Zdjęcie retuszowane podczas kursu Adobe Photoshop przez kursanta uczestniczącego w kursie w Warszawie.

Montaż reklamowy

Montaż reklamowy jest jednym z najczęstszych zadań wykonywanych przez grafików podczas codziennej pracy w programie Photoshop. Jest on wykorzystywany do łączenia elementów reklamowych w jedną całość. Zobacz, że tylko ten kurs photoshop warszawa porusza taką tematykę.

Przykład rozbudowanego fotomontażu wykonanego na kursie Adobe Photoshop w Warszawie.

Fotomontaż

Podczas zajęć zbudujemy również kolaż złożony z kilku elementów. Zobaczysz jak działają warstwy i maski. Tworzenie tego typu montaży jest obecnie bardzo popularne na Instagramie. Chcesz umieścić King Konga na Pałacu Kultury i Nauki? A może wolisz znajomego wysłać na wczasy na Marsie? Wszystko zależy od Twojej kreatywności!

Plakat do druku z wykorzystaniem technik fotomontażu wykonany na kursie Photoshop Warszawa

Packshot

Wycinanie obiektów z tła i zmiana koloru tła to nieodłączny element pracy w Photoshopie. Pokażę Tobie na kursie Adobe Photoshop jak zapisać produkt na białym tle i wykonać odbicie lustrzane, tak aby Twoje produkty prezentowały się jak najlepiej w internecie. Dodatkowo narysujemy cień pod produktem, który odda głębie i przestrzenność produktu. Dowiesz się jakie są zasady ujednolicania sesji produktowej tak aby była spójna.

Poradnik jak zapisać produkt na biały tle w Photoshopie w przygotować zdjęcie typu packshot do sklepu internetowego.

Wizualizacje

Na koniec pora wykonać wizualizację naszego projektu. Na zajęciach nałożymy logo na koszulkę, kubek, torbę papierową oraz wykonamy wizualizację plakatu w przestrzeni miejskiej. Kurs photoshop Warszawa pokaże Ci zupełnie inne zastoswania tego programu niż tradycyjne kursy dostępne w sieci.

Kurs photoshopa pokaże Tobie jak zrobić wizualizację dla klienta. Tutaj przykład animowanego gifu.Przykładowy mockup stworzony na kursie Photoshopa. W taki oto sposób nakładamy loga na koszulki, kubki i inne przedmioty.

Tworzenie GIF-ów

W wersji rozszerzonej kursu wykonamy animowane GIFy, które można użyć w mailingu lub do wzbogacenia materiałów na webserwis czy social media. Taka animowana sekwencja poklatkowa jest prosta do przygotowania w Photoshopie. Dowiesz się w jaki sposób szybko i łatwo stworzyć podobną grafikę.

GIF wykonany na kursie przez uczestników kursu rozszerzonego.

Możliwość pracy na własnych grafikach i materiałach

Chciałbyś przećwiczyć zdobytą wiedzę na własnych przykładach z którymi masz odczynienia w pracy? Nie ma problemu, pamiętaj, aby zabrać swoje grafiki na zajęcia. To wszystko możliwe, dzięki indywidualnemu tokowi nauczania.

Kurs z grafiki w trybie indywidualnym w Warszawie

Projekt do druku

Chcesz samodzielnie przygotowywać projekty do druku? Na zajęciach dowiesz się jak przygotować projekt, który spełni wymagania drukarni. Ustawimy spady, linie cięcia, margines i fonty zamienimy na krzywe. Dowiesz się czym jest CMYK, PANTONE oraz jak wygląda druk cyfrowy i offsetowy. Od teraz współpraca z drukarnią nie będzie niczym strasznym, a czystą przyjemnością.

Voucher przygotowany na zajęciach photoshop warszawa przez kursanta. Podczas kursu dowiesz się znacznie więcej o tym jak drukować swoje projekty.

Dodatki dla uczestników kursu rozszerzonego

Każda osoba uczestnicząca w kursie rozszerzonym otrzymuje pendrive o pojemności 8GB z nagranymi materiałami oraz kursem video do samodzielnej pracy w domu z 18 lekcjami. Co więcej otrzymujesz designerski pin Photoshopa, który możesz przyczepić do plecaka lub kurtki.

Materiały gratis dla kursantów kursu rozszerzonego indywidualnego Adobe Photoshop

PROGRAM KURSU ADOBE PHOTOSHOP 2022

*Kolorem złotym zaznaczono elementy dodatkowe kursu rozszerzonego względem kursu podstawowego

1. Wstęp do grafiki i retuszu zdjęć

 • Rozpoczęcie kursu Adobe Photoshop – Training Centre Warszawa
 • Wstęp do programu, omówienie Adobe Creative Cloud
 • Pojęcia związane z grafiką i retuszem fotografii
 • Sprzęt retuszera i grafika (monitor, tablet, miejsce pracy)
 • Omówienie zasad kompozycji, poprawnego dobierania kolorów, analiza grafik reklamowych i ich elementów składowych
 • Serwisy z darmowymi i płatnymi czcionkami, ikonami, zdjęciami, gradientami, pędzlami, szablonami jako zaplecze grafika i przygotowanie do dalszej pracy w Photoshopie

 

2. Wstęp do programu oraz praca na tekście

 • Konfiguracja programu, omówienie paneli pracy – narzędzi, warstw i aplikacji
 • Zmiana wielkości grafiki, skalowanie, kadrowanie
 • Dodawanie nowych krojów czcionek do programu
 • Wstawianie tekstu, dobór kroju czcionki, formatowanie tekstu (kerning, interlinia, justowanie, pogrubienie, pochylenie, edycja zaawansowana)
 • Linijki i linie pomocnicze, rysowanie siatki
 • Praca nad reklamą tekstową
 • Układanie tekstu za pomocą zasad kompozycji

 

3. Konstrukcja obrazu cyfrowego

 • Pojęcie grafiki rastrowej i wektorowej – omówienie różnic i ich zastosowanie w praktyce
 • Przygotowanie pliku i ustawienie nowego obszaru roboczego – jak rozpocząć pracę, rozdzielczości, DPI, pixele, przestrzeń barwna, kolory, RGB, CMYK, HEX, PANTONE
 • Obiekty inteligentne
 • Rodzaje plików i ich rozszerzenia

 

4. Tworzenie pierwszej grafiki

Podczas tych zajęć uczestnik dowiaduje się krok po kroku jak stworzyć prostą grafikę na potrzeby publikacji internetowej – strona www, Instagram, Facebook, LinkedIn.

 • Ustawienie nowego obszaru pracy – analiza jaką rozdzielczość wybrać
 • Importowanie obiektów do Photoshopa – tło, logo, tekst, ikony
 • Układanie elementów na obszarze roboczym z wykorzystaniem warstw i zasad kompozycji
 • Tworzenie tła za pomocą gradientów lub jednolitego koloru
 • Praca na stylach warstw
 • Organizacja przestrzeni warstw, tworzenie grup i oznaczanie ich kolorem
 • Zapis reklamy do publikacji w internecie – jpg. png. co wybrać

5. Retusz zdjęcia i praca na fotografii z wykorzystaniem Photoshopa

Podczas tych zajęć kursant poznaje pracę retuszera. Omawiamy najważniejsze retuszerskie trendy ostatnich lat. Analizujemy fotografie i wyznaczamy kierunki jej retuszu.

  • Importowanie fotografii do Photoshopa
  • Kadrowanie
  • Czyszczenie zdjęcia – stempel, łatka, pędzel korygujący
  • Retusz skóry, modyfikacja sylwetki i rysów twarzy, wygładzanie skóry
  • Usuwanie elementów ze zdjęcia
  • Formowanie kształtu – zmiana kształtu ciała, korekcja wyglądu
  • Zmiana kolorów na zdjęciu oraz jasności
  • Selektywna zmiana koloru – oczu, elementów ubrania
  • Wyostrzanie zdjęcia
  • Zapis zdjęcia do druku i internetu
  • Praca na plikach RAW – Camera RAW i Capture One
  • Wstęp do hi-end retuszu
  • Akcje – szybki retusz zdjeć np. ślubnych, eventowych

 

6. Maski, rendery, praca na fotografii produktowej

W trakcie tych zajęć uczestnik poznaje bardziej zaawansowane opcje programu. Nakładamy na zdjęcia światło, wstawiamy słońce lub deszcz. Ważnym elementem tych zajęć jest poznanie maskowania i trybów mieszania. Na koniec uczestnik poznaje zasady tworzenia fotografii produktowej – packshot na białym tle do potrzeb sklepu internetowego.

 • Wstęp do maskowania, omówienie podstawowych zasad pracy na maskach w Photoshopie
 • Wstawianie światła, flar, rozbłysków, wody – wstęp do fotomontażu i trybów mieszania
 • Praca na produkcie – tworzenie packshotów do sklepu internetowego
 • Tworzenie białego tła za produktem i wstawianie cienia pod produkt oraz odbicia lustrzanego. Przygotowanie pełnego „packshota” pod sprzedaż internetową.
 • Usuwanie tła ze zdjęcia
 • Łączenie zdjęć i tworzenie rozbudowanego fotomontażu z kilku elementów (woda, butelka, owoce, światło)

 

7. Tworzenie reklamy graficznej 

Podczas tych zajęć uczestnik kursu łączy poznaną wcześniej wiedzę w celu stworzenia samodzielnie profesjonalnej grafiki reklamowej.

 • Przygotowanie pliku
 • Import elementów graficznych do reklamy
 • Łączenie i kompozycja
 • Wykorzystanie programu Adobe Kuler do zbudowania inspiracji kolorystycznej
 • Przygotowanie Mockup’u (wizualizacji)
 • Przygotowanie do druku – spady, linie cięcia, zamiana czcionek na krzywe, generowanie pliku PDF jedno i wielo stronicowego
 • Wspólna praca nad projektem reklamowym, omówienie grafiki wykonanej przez uczestnika

 

8. Ćwiczenia pod okiem wykładowcy

 • Wykonywanie zadań, podsumowanie kursu i wręczenie certyfikatu ukończenia kursu Adobe Photoshop.
 • Większa ilość zadań, możliwość pracy na własnych projektach

 

9. Ćwiczenia zaawansowane

 • Większa ilość zaawansowanych zadań
 • Tworzenie GIFów
 • Tworzenie reklamy na podstawie briefa i księgi znaku
 • Przygotowanie portfolio, gdzie je publikować i jak rozpocząć pracę jako grafik

Kurs Stacjonarny lub online na żywo!

Cennik kursu indywidualnego 1-1 Premium Training Centre w Warszawie lub online na żywo

Kurs Photoshop Warszawa

Cennik 2022 kursów i szkoleń Photoshop

Cennik szkoleń zamkniętych z dojazdem do firmy

Szkolenia dla firm z Photoshopa Warszawa

Szkolenie Adobe Photoshop dla firm Warszawa

Poznaj ofertę dla firm

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZAJĘĆ ONLINE?

Oczywiście, że tak! Istnieje możliwość odbycia zajęć online bez wychodzenia z domu, na zasadzie połączenia na żywo z trenerem za pomocą platformy Google Meet.

DLACZEGO WYBRAĆ WŁAŚNIE NASZ KURS?

Kurs ten jest prowadzony indywidualnie w oparciu o najnowsze programy nauczania graficznego.  Jest to kurs klasy premium gdzie 1-1 jesteś w stanie pracować z wykładowcą, który realnie pracuje w branży graficznej i fotograficznej. Kurs ten bazuje na przekazywaniu wiedzy nie tylko teoretycznej, ale przede wszystkim praktycznej. Nie skupia on się wyłącznie na poznawaniu programu Adobe Photoshop, ale kreatywności i sztuce, która jest tutaj bardzo ważna. Zajęcia kursu Adobe Photoshop odbywają się w Warszawie w nowoczesnej sali szkoleniowej. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz najbogatsze portfolio klientów firmowych i indywidualnych w Polsce.

CO PO KURSIE?

Po zajęciach na kursie Adobe Photoshop będziesz w stanie samodzielnie tworzyć grafiki na potrzeby strony internetowej i mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy LinkedIn. Będziesz w stanie zaprojektować grafikę tak aby spełniała zasady kompozycji, koloru i techniczne wymagania branżowe. Bez problemu oddasz pracę do druku. Przygotujesz własny rollup, ulotkę, zaproszenie czy wizytówkę. Będziesz w stanie edytować zdjęcia z zachowaniem standardów dla branży fotograficznej.

Po kursie spojrzysz zupełnie innym okiem na dotychczasową współpracę z grafikami. Zmienisz sposób myślenia na temat grafiki oraz nabierzesz pewności siebie w projektowaniu graficznym.

Otrzymasz również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie codziennie uczestnicy wymieniają się wiedzą, a Ty będziesz mógł zadawać pytania po kursie.

Następnie wiedzę możesz rozwijać na kursie online – „Zbiór zadań reklamowych” Kurs ten pozwoli Tobie raz jeszcze przećwiczyć wykonywane na zajęciach zadania i będzie początkiem do zbudowania pierwszego portfolio graficznego.

KIEDY ODBYWAJĄ SIĘ ZAJĘCIA?

Kurs ten  jest kursem indywidualnym, to Ty sam ustalasz daty kiedy zajęcia mają się odbywać.  Zajęcia odbywają się w sesjach 4h i 8h. Sesja poranna 9:00-13:00 i popołudniowa 16:00-20:00. W przypadku wariantu całodniowego: 9:00-17:00.

 • Kurs podstawowy trwa 16h i może odbywać się w 4 sesjach po 4h lub 2 sesjach po 8h.
 • Kurs rozszerzony trwa  20 h i może odbywać się w 5 sesjach po 4h lub 2 sesjach po 8h + 1 sesja 4h.

CZY ORGANIZUJECIE SZKOLENIA FIRMOWE DLA KILKU OSÓB?

Oczywiście! Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia zamkniętego Photoshop w Twojej firmie lub w naszej sali szkoleniowej (z kawą pyszną kawą i lunchem). Co więcej szkolenie może być przeprowadzone w każdym miejscu w Polsce. Po więcej informacji oraz wycenę takiego szkolenia zapraszamy na: studio@bartosztroch.com

CZEGO OCZEKUJEMY?

Do udziału w kursie Photoshopa nie jest wymagana żadna wiedza związana z grafiką, sztuką czy samym programem Adobe Photoshop. Nie są również wymagane umiejętności zręcznościowe, czy umiejetność rysowania. Na kurs zapraszamy osoby w każdym wieku. Kurs odbywa się od podstaw. Wymagana jest natomiast podstawowa wiedza z obsługi komputera (korzystanie z internetu, ściągnie plików na dysk, otwieranie plików) . Pracujemy zarówno na systemach Windows jak i Mac OSx.

Jeżeli posiadasz już jakaś wiedzę na temat Photoshopa lub pracowałeś wcześniej na starszych wersjach programu daj znać koniecznie na początku kursu, zostanie on wtedy odpowiednio zmodyfikowany abyś maksymalnie wykorzystał czas poświęcony na zajęcia. Podszkolisz wtedy podstawy i skupimy się na dalszym poznawaniu programu.

CO PRZYDA SIĘ NA ZAJĘCIA?

Na kurs Photoshop Warszawa zapraszamy z własnym laptopem (Windows lub Mac), który bardzo dobrze znasz i na co dzień na nim pracujesz. Jeśli natomiast nie posiadasz laptopa, nie stanowi to żadnego problemu. Istnieje możliwość wypożyczania laptopa w cenie 100zł na czas trwania wszystkich sesji kursowych.

Podczas kursu rekomendujmy skorzystać z 7 dniowej darmowej wersji programu Adobe Photoshop CC 2022. Link do pobrania tej wersji programu zostanie wysłany  przed zajęciami. Gdyby pojawiły się problemy z instalacją programu, zainstalujemy go na pierwszych zajęciach.

CZY OTRZYMAM FAKTURĘ I CERTYFIKAT?

Oczywiście! Wystawiamy faktury. Po dokonaniu rezerwacji przesyłamy fakturę pro forma z terminem płatności 7 dniowym. Po opłaceniu faktury pro forma przesyłamy fakturę zwykłą. Ceny na stronie są cenami brutto. Nasza firma jest zwolniona z VAT na podstawie art. 113 ust. 1

Każdy uczestnik otrzymuje również certyfikat ukończenia kursu wystawiany przez Instytucję Szkoleniową posiadającą wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Polsce. Numer naszego wpisu: 2.14/00034/2020. Certyfikat wystawiany jest w języku polskim.

KURS KLASY PREMIUM?

Kurs klasy premium wyróżnia kilka rzeczy od innych zwykłych kursów na rynku:

 • Indywidualna praca 1-1 z wykładowcą przy programie Adobe Photoshop
 • Po zajęciach otrzymujesz zadania do domu, które omawiamy bezpośrednio na następnych zajęciach
 • Program kursu opracowany w standardach zagranicznych uczelni artystycznych, bazujący na wiedzy praktycznej i artystycznej
 • Możliwość zadawania pytań, prowadzenia na spokojnie notatek, powtórek
 • Możliwość ustalenia dowolnych dni dla kursu i wyboru godzin porannych lub popołudniowych
 • Nowoczesna sala szkoleniowa i dostęp do grupy kursowej ze wsparciem po zajęciach

Zapisz się już dzisiaj

Jedna sesja trwa 4h lub 8h. Sesja poranna 9:00-13:00 i popołudniowa 16:00-20:00. Kursy odbywają się indywidualnie 7 dni w tygodniu, jednak jest możliwość odbycia zajęć w dwie osoby. Wystawiamy faktury. Posiadamy oficjalny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych: 2.14/00034/2020.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ I ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY:

Zajęcia odbywają się stacjonarnie w Warszawie lub ONLINE za pomocą połączenia na żywo.

+ 48 606 979 940

studio@bartosztroch.com

REGULAMIN:

PŁATNOŚĆ:

Na podstawie faktury pro forma po dokonaniu rezerwacji w ciągu maksymalnie 7 dni

MIEJSCE ZAJĘĆ:

STUDIO BARTOSZ TROCH - Premium Training Centre ul. Puławska 12, lok.3, II piętro Warszawa

Zrzut ekranu 2020-05-22 o 10.40.53

ZOBACZ OPINIE GOOGLE

Uczestnicy:

orange-kurs-ps

kursanci-przyklad

fox-clients-photoshop

pge-logo

ac-logo-kurs

deca-klienci

klienci

generali-cilents-btstudio- klient szkolenie photoshop dla firm Warszawa

clinets-ps

Kurs Adobe klient

costa-coffee

klineci-prom

DN

alior-kurs-photoshop

klienci kurs

baker-clients

bos-clients-photoshop

Sas-kurs2

logo kursantow

pearson_clients

froneri

Logo - klineci - szkolenia dla firm adobe photoshop kreatywne

fmlogistic-photoshop-kurs

cyprus-client-photoshop

Szkolenie adobe photoshop kilenci

Klienci kurs photoshopa

ministerstwos-clients-photoshop

chopin

Aliganza - kurs cilents adobe photoshop

polpharma_logo

swps_logo

Klienci szkoleń

fina

Szkolenie firmowe

Kurs photoshopa klient

ebassy-client

jacobs-ps

citi-logo-klient

Zobacz również inne kursy i szkolenia:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!