Warsztaty

Indywidualny Kurs Photoshop 1-1 Warszawa dla Początkujących i Szkolenia dla Firm

WARSZAWA

Czego się nauczę?

Retuszu fotografii
Tworzenia grafik i materiałów reklamowych (billboard, baner, ulotka, rollup)
Jak nie zrobić kiczu - dobieranie kolorów według zasad (Adobe Kuler) oraz kompozycji
Korzystania z narzędzi, warstw i masek
Wycinania obiektów z tła, zapisu zdjęć na białym tle do sklepu internetowego, odbić lustrzanych
Przygotowania pracy do druku i zapisu do internetu
Używania akcji - przydanych w fotofrafii ślubnej, noworodkowej i dziecięcej
Korzystania z darmowych zdjęć (stocków), czcionek, ikon i pędzli

Dla kogo?

Osoby chcące uczyć się indywidualnie 1-1 z prowadzącym, którym zależy na czasie i solidnej wiedzy
Osoby początkujące i średniozaawansowane
Fotografowie i graficy
Osoby prowadzące własny biznes np. sklep internetowy
Pracownicy agencji marketingowych, PR, social media
Firmy chcące przeszkolić szybko pracownika
Studenci i uczniowie

Materiały

Na zajęcia kurs photoshop warszawa zapewniam materiały w postaci grafik i zdjęć nad którymi wspólnie pracujemy oraz materiały drukowane. Jeśli jednak masz swoje zdjęcia, nie zapomnij ich zabrać. Podczas zajęć pokazuję serwisy z  darmowymi i płatnymi czcionkami, grafikami, zdjęciami i ikonami.

Sprzęt i oprogramowanie

Na zajęcia zapraszamy z własnym laptopem. Zajęcia odbywają się zarówno na systemach Windows jak i Mac OS. Istnieje możliwość wypożyczania komputera w cenie 100zł.

Darmowa wersja 7 dniowa Adobe Photoshop jest dostępna na stronie: https://creative.adobe.com/pl/products/download/photoshop

Wszystko pokazane od początku do końca w sposób prosty i zrozumiały. Widać, że prowadzący ma doświadczenie w nauce osób początkujących. Jeszcze raz dziękuję!
Anna Wenge, Makijażystka

Nie miałem czasu na kurs grupowy z Photoshopa.  Z pomocą przyszedł mi Bartek. Lekcje odbywają się wtedy kiedy zechcę. Oczywiście jak najbardziej polecam. Arkadiusz Budziński, Europe Category Marketing Head – Novartis

Miejsce

Kurs Photoshop Warszawa – Zajęcia odbywają się w centrum Warszawy na Mokotowie. Dojazd metrem: stacja Racławicka. Dojazd autobusem: przystanek Szpital MSW. Dojazd samochodem: strefa bezpłatnego parkowania.

Dlaczego kurs indywidualny?

Najlepszym sposobem nauki, szczególnie programów graficznych jest praca 1-1 z prowadzącym. Podczas moich zajęć dostosowuję tempo nauki do Ciebie. Nie śpieszymy się, nie musisz martwić się, że czegoś nie zapiszesz lub nie zdążysz wykonać. Dodatkowo możemy popracować na zdjęciach lub grafikach które są Twoje. Zadajesz tyle pytań ile chcesz. Jest to kurs klasy premium. Masz pomysły na inne zadania? Daj mi koniecznie znać, ustalimy inny program zajęć. Kurs jest kursem z certyfikatem. Każdy kursant otrzymuje certyfikat uczestnictwa w kursie.


Zapraszamy na kurs photoshop Warszawa!

Prowadzący

Bartosz Troch – edycją fotografii zajmuje się od 10 lat. Absolwent Marketingu Internetowego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pracował m. in. dla Macieja Zienia, Walt Disney Polska, Orange Polska, PGE, FOX, Generali, Promod, Idea Bank, SAS.


Słowo od trenera:

„Cześć! W ostatnim sezonie szkoleniowym kurs ten stał się najchętniej wybieranym kursem Adobe Photoshop. Wpływa na to specjalnie opracowany program na podstawie 5 lat doświadczenia w prowadzeniu kursów i szkoleń dla osób prywatnych i firm z całego kraju oraz kreatywne „flow” które chcę Ci przekazać. Nie będziemy poznawać tylko narzędzia, ale to jak jego używać, jakie są zasady kompozycji, dobierania koloru i budowania reklamy oraz fotografii. Natomiast retusz na kursie opiera się o standardy dla magazynów Vogue,  Harpers Baazar czy National Geographic. Zaufały mi największe firmy w kraju. Serdecznie zapraszam!”

Przykładowe grafiki reklamowe

Wykonywane przez uczestników podczas kursu

Typografia

Podczas zajęć poznamy podstawy wprowadzania tekstu. Pokażę Tobie jak w ciekawy i nowoczesny sposób przygotować typografię w Photoshopie. Dowiesz się gdzie wyszukać w sieci ciekawe kroje czcionek.

Grafiki kursantów photoshop

Baner internetowy

Nie ważne czy prowadzisz własną stronę internetową czy zarządzasz kontem firmowym na Facebooku. Umiejętność tworzenia prostej grafiki internetowej to podstawa. Po tych zajęciach bez problemu wykonasz podobną grafikę samodzielnie.

Prosty baner reklamowy przygotowywany na kurs adobe photoshop w Warszawa

Plakat

Na kursie wykonamy projekt plakatu który przygotujemy do druku. Dowiesz się czym są spady, linie cięcia, CMYK i jak zamienić czcionki na krzywe. Następnie będziesz w stanie już samodzielnie wykonać inne projekty do druku jak ulotka, wizytówka czy rollup.

Plakat wykonany na kursie Photoshop Warszawa

Retusz fotografii

Podczas tego bloku zajęciowego omówimy retusz fotografii. Pokażę, jak zmieniały się trendy w retuszu na przestrzeni lat. Zagłębimy się w retusz plików RAW. Zmienimy kolor nieba, produktu czy oczu. Wszystko z zachowaniem najwyższych standardów obecnych w prasie drukowanej.

Zdjęcie kurs photoshop warszawa retusz zajęcia indywidualne

Montaż reklamowy

Montaż reklamowy jest jednym z najczęstszych zadań wykonywanych przez grafików podczas codziennej pracy w programie Photoshop. Jest on wykorzystywany do łączenia elementów reklamowych w jedną całość. Zobacz, że tylko ten kurs photoshop warszawa porusza taką tematykę.

Kurs Photoshop Warszawa fotomontaż montowanie

Fotomontaż

Podczas zajęć zbudujemy również kolaż złożony z kilku elementów. Zobaczysz jak działają warstwy i maski. Tworzenie tego typu montaży jest obecnie bardzo popularne na Instagramie.

Plakat wykonany na kursie Photoshop Warszawa

Packshot

Wycinanie obiektów z tła i zmiana koloru tła to nieodłączny element pracy w Photoshopie. Pokażę Ci na kursie Adobe Photoshop jak zapisać produkt na białym tle i wykonać odbicie lustrzane, tak aby Twoje produkty prezentowały się jak najlepiej w internecie.

Poradnik jak zapisać pdorukt na biały tle w Photoshopie

Wizualizacje

Na koniec pora wykonać wizualizację naszego projektu. Na zajęciach nałożymy logo na koszulkę, kubek, torbę papierową oraz wykonamy wizualizację plakatu w przestrzeni miejskiej. Kurs photoshop Warszawa pokaże Ci zupełnie inne zastoswania tego programu niż tradycyjne kursy dostępne w sieci.

Kurs photoshopa animowany gifPrzykladowy mockup na kursie Photoshopa

Tworzenie GIF-ów

W wersji rozszerzonej kursu wykonamy animowane GIFy, które można użyć w mailingu lub do wzbogacenia materiałów na webserwis czy social media.

gif-kurs

program_kursu_dla_poczatkujacych_photoshop_warszawa

NOWOŚĆ 2019! KURS RETUSZU W PIGUŁCE DLA FOTOGRAFÓW

kurs-retuszu-w-pigulce-mini

ZOBACZ KURS RETUSZU

Cennik kursu indywidualnego 1-1 z prowadzącym w Warszawie

Kurs Photoshop Warszawa

Kurs photoshop cena - cennik szkoleń z obsługi programu

Cennik szkoleń zamkniętych z dojazdem do firmy

Szkolenia dla firm z Photoshopa Warszawa

Cennik szkoleń firmowych photoshop

Poznaj ofertę szkoleniową dla firm

Poszukujesz ciekawego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Już dzisiaj wykup jej kurs Adobe Photoshop. Voucher ważny 1 rok od zakupu.

Voucher gift na kurs

Zapisz się już dzisiaj

Jedna sesja trwa 4h. Sesja poranna 9:00-13:00 i popołudniowa 17:00-21:00. Możliwe również sesje 8h. Kursy odbywają się indywidualnie 7 dni w tygodniu, jednak jest możliwość odbycia zajęć w dwie osoby. Na kurs zapraszamy z własnym laptopem. Istnieje możliwość wypożyczania komputera w cenie 100zł. Wystawiamy faktury.

ZADZWOŃ LUB NAPISZ I ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY:

+ 48 606 979 940

studio@bartosztroch.com

REGULAMIN:

PŁATNOŚĆ:

Osoby indywidualne: Po dokonaniu rezerwacji w ciągu 3 dni przelewem na konto: 71 1050 1054 1000 0092 5196 7593 tytułem - imię i nazwisko
Firmy: Po dokonaniu rezerwacji w ciągu 7 dni przelewem na konto na podstawie faktury proforma: 71 1050 1054 1000 0092 5196 7593 tytułem - numer faktury

MIEJSCE ZAJĘĆ:

BARTOSZ TROCH STUDIO ul. J. DĄBROWSKIEGO 118 lok 23 02-598 WARSZAWA

Ocena Google
5.0

Uczestnicy:

orange-kurs-ps

kursanci-przyklad

fox-clients-photoshop

pge-logo

generali-cilents-btstudio- klient szkolenie photoshop dla firm Warszawa

deca-klienci

klienci

klienci kurs

alior-kurs-photoshop

Kurs Adobe klient

klineci-prom

costa-coffee

DN

clinets-ps

Sas-kurs2

baker-clients

bos-clients-photoshop

Klienci kurs photoshopa

Logo - klineci - szkolenia dla firm adobe photoshop kreatywne

pearson_clients

kurs photoshopa

froneri

fmlogistic-photoshop-kurs

cyprus-client-photoshop

Szkolenie adobe photoshop kilenci

polpharma_logo

ministerstwos-clients-photoshop

chopin

Aliganza - kurs cilents adobe photoshop

Szkolenie firmowe

swps_logo

Klienci szkoleń

fina

toe-photoshop

Kurs photoshopa klient

trainingshowroom

predica_client

centrum innowacji kursant na kurs photoshop warszawa

muzeum

Osoby indywidualni kursanci

Zobacz również inne kursy i szkolenia:

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!